SHARE

Çoğumuz ikinci el kıyafet alıp giymeyi sevmiyoruz, bunu biliyorum. Ama önyargılarınızı kırın ve bu vintage, ikinci el dükkanlarına kulak verin! Mağazada görüp almadığınız, sonra pişman olduğunuz ya da pahalı diye bi köşeye bıraktığınız, deneyip emin olamadığınız; ayakkabılar, tişörtler, elbiseler, pantolonlar ne ararsanız burada! O kadar yaygın ki, inanamazsınız. En marjinal tiplerden tutun en şıkıdım kokoşlara kadar herkes dolaşıyor. İkinci el deyince bizim aklımıza pis mantolar, çirkin ayakkabılar geliyor di mi? Unutun onları. Şimdi ki moda buralardan giyinmek! Orjinal Chanel elbise bile gördüm, daha da bir şey demiyorum:)

Genellikle tişörtler $5-15, pantolonlar $10-25, ayakkabılar $10-25 arası, etekler $5-$25, montlar $10-$40 arasında değişiyor.  İsteyenler kendi getirdiği eşyalarını satabiliyor ya da değiş tokuş yapabiliyorlar.

Sadece kıyafet olduğunu düşünmeyin. Aklınıza gelebilecek her türlü şey var. Kolyeler, küpeler, şapkalar, çantalar, oyuncaklar, kitaplar, minnoş tabak çanaklar. Aklınızda ufak bi fikir oluşsun diye hem kendi çektiğim hem de internetten bulduğum fotoğrafları paylaşıyorum. Fotoğrafların çoğu benim favorim olan Buffalo Exchange Store’dan.

 

[Best_Wordpress_Gallery id=”13″ gal_title=”Thrift Shop”]

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here